Dobre autko -fiat.

Przeważnie bywa tak, że użytkownik przywiązuje się do swojego pierwszego wozu. Przywiązanie to przenosi się z określonego modelu na całą markę i rozradowany kierowca wymieniając auto stara się pozostać w tym samym, znanym dla siebie obszarze. 

Spośród mnóstwa marek atrakcyjną propozycję przedstawia fiat. Ta włoska spółka ma w swojej ofercie bogaty wachlarz aut dla każdego.

Ciekawie prezentuje się model  Brava –kompaktowe autko rodzinne, z dużą gamą motorów wysokoprężnych jak i benzynowych, i dobrym wyposażeniem. Auta te były robione do 2001 r. Trzydrzwiową wariacją tego modelu jest Bravo. Ta sportowa odsłona produkowana jest aktualnie w II generacji i jest ona następcą  Stilo.

Na tym przykładzie widać, że w propozycja fiata, praktycznie w zakresie jednego modelu,  każdy jest w stanie wyłowić samochód dopasowane do swoich wymagań pod względem wielkości, wyposażenia a także osiągów. Można mieć samochód sportowy o dobrych parametrach i osiągach albo wygodne auto rodzinne. Dodatkowo wybierając włoską markę możemy być pewni, że awaryjność naszego auta nie przysporzy nam większych zmartwień. Łatwe dojście do części, i też ich atrakcyjne ceny (w porównaniu do odpowiedników innych marek) są dodatkową zaletą.

Poznając dobrze ulubiony przez nas model auta poznajemy jego słabe i mocne punkty i wiemy czego możemy się spodziewać po innych modelach. Jeśli jesteśmy zadowoleni z danej marki, przywiązujemy się do niej i pozostajemy z nią na dłużej..

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *